Blog

Sanayi Tipi Buzdolabı Servisi

Otel restoranları, yemekhaneler, işyerleri, okullar ve hastaneler gibi toplu yemek yenilen alanlarda kullanılan sanayi tipi buzdolapları evlerde kullandığımızdan daha büyük ebatlardadır. Farklı sistem ile çalışma sistemine sahip olan bu buzdolapları bazı zamanlarda aynı evlerimizde kullanmış olduğumuz buzdolapları gibi arıza yapabilir. Sanayi tipi buzdolapları arıza yaptığında mutlaka sanayi tipi buzdolabı servisi tarafından tamir edilmesi gereklidir. Aksi takdirde bu cihazların çok daha büyük maliyetli arızalar çıkartabilmesi ihtimali yüksektir. Uzun bir süreden beri siz değerli müşterilerimize Sanayi Tipi Buzdolabı Servisi hizmeti vermekteyiz.

Tüm servis hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Evlerimizde kullandığımız buzdolaplarımızın arıza yapmasını istemediğimizde bu cihazlar için her yıl mutlaka servis çağırarak bakım yaptırırız. Aynı evlerimizde yaptırdığımız buzdolapları bakımlarını mutlaka işyerlerimizde bulundurduğumuz sanayi tipi buzdolaplarına da yaptırmalıyız. Bu sanayi tipi buzdolaplarının bakımları tam zamanında yapıldığında ileriki süreçlerde buzdolaplarının bazı arızalara neden olduğu gözlemlenmemektedir. Hatta bu cihazların kullanım ömürleri dışında bile arızalarının ortaya çıkmadığı gözlemlenebilir.

Sanayi Tipi Buzdolabı Arızaları

Tüm yaşam alanlarımızda kullanmış olduğumuz ve ev tipi buzdolabı olarak değerlendirdiğimiz buzdolaplarında görülen arızaların tümü sanayi tipi buzdolaplarında da görülebilmektedir. Buzdolaplarında görülen arızaların en aza indirilebilmesi için yıllık olarak yapılan periyodik bakım mutlaka gereklidir. Yıllık bakım sonrasında buzdolaplarının çok daha iyi bir şekilde gıdaları sakladığı gözlemlenebilir. Sanayi tipi buzdolaplarında; buzdolabın alt kısmından su akıtması, buzdolaplarının dondurucu bölmelerinin çalışmaması, buzdolabının çok sesli çalışması, buzdolabının hiçbir şekilde çalışmaması, buzdolabının üst kısmında bulunan yaz kış ayarının çalışmaması gibi arızalar sanayi tipi buzdolaplarında da gözlemlenebilir. Bu cihazlarda arızaların sıklıkla gözlemlenmemesi için sanayi tipi buzdolaplarına yapılacak bakımlar kadar buzdolaplarının temiz tutulmasının önemi de büyüktür.