Hakkımızda

Çağrı merkezimize sadece teknik yardım amacıyla değil hakkımızda merak ettiğiniz tüm hususlarda öğrenmek istediklerinizi sormak için de danışmanızı isteriz. Firmamız 10 yıllık geçmişi ve deneyimiyle Karabağlar İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Sahip olduğumuz uzman personel kadrolarımız ve yüksek kalitedeki ekipmanlarımızla sanayi tipi ürünlerinizde yaşadığınız tüm sıkıntılarda yanınızdayız.

Bizler, sahibi olduğunuz ürünlerin sizin hayatınızdaki yerini tam olarak biliyor ve anlıyoruz. Bu bilinçle, hem sanayi tipi ürünlerinizin hem de vaktinizin değerini bilerek hareket ediyoruz. Çünkü, müşteri memnuniyetinin tam olarak temin edilebilmesi için pek çok etken bir araya gelmelidir. Öncelikle teknik destek alma amacınız bakım içinse ürünün bakım işlemleri en etkili şekilde yapılarak verimliliğinde artış sağlanmalıdır.

Eğer, destek alma amacınız tamir ya da arıza tespiti ile ilgiliyse, yaşadığınız sıkıntıdan tamamen kurtulduğunuzdan emin olana kadar işimiz bitmeyecektir. Var olan sorun bir daha karşınıza çıkar ve bunun için gerekli önlemler tarafımızdan alınamamışsa bu tarafımızdan kabul edilemez bir durumdur. Dolayısıyla, tüm dikkatimizi ve tecrübemizi sizlere kesin sonuçlara gidecek olan ve memnun kalacağınız hizmeti sunmaya adamaktayız.

Özel Teklif Hizmeti

Firmamız onarım hizmetlerinde müşterilerimize özel teklifler verir. Ama aynı zamanda yapmayı sevdiğimiz, belki de hiç hizmet teklifimizi kullanmamış olan kişilerin de hizmet alışkanlığını kazanabilmek. Sanayi tipi ürünleri onarım ekibimiz, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir.

Garantili Hizmet Anlayışı

Kullandığımız yedek parçaların çoğunda 12 ay garanti vardır ve tüm işçiliklerimiz 3 ay garanti kapsamındadır. Daima sizlere dürüst öneriler sunacağız; yüksek eğitimli teknisyenlerimiz size sunulan tüm seçenekleri yönlendirecek ve cihazınız için en iyi yol tarifini yapacaktır. Servis veya tamiratınız tamamlandıktan sonra yazılı bir garanti belgesi ve huzurunuz olacak. Onarım hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için veya servis veya kurulum hizmetlerimizden herhangi birinde ihtiyacınız halinde lütfen istediğiniz zaman e-posta gönderin veya bizi arayın. Yardım için buradayız!